Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Вперше на Луганщині громадяни могли впливати на формування виборчих списків

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Ільченко: Рано або пізно люди почнуть ставити політикам серйозні запитання
2010-09-29 12:36:00

Ільченко: Рано або пізно люди почнуть ставити політикам серйозні запитання

Лідер Луганської обласної організації Єдиного Центра Костянтин Ільченко в інтерв'ю газеті «Молодогвардієць» заявив, що формування громадянського суспільства залежить від доброї волі самих громадян, а не політиків.

«На мій погляд, громадянське суспільство - це таке суспільство, члени якого усвідомлено прагнуть делегувати у владу своїх кращих представників, а після контролюють їх діяльність у владі. Оскільки в Україні подібні процеси не спостерігаються, можна зробити єдиний правильний висновок - громадянського суспільства в нас немає...Усе, що зараз відбувається в Україні: злодійство, корупція, приниження, несправедливість і т.д., відбувається не просто так, цьому є причина, і криється ця причина не в Януковичі, Тимошенко або Ющенко, причиною є ми самі. Ми формуємо попит на вищевказаних осіб, тому покарання заслуговують не вони, а ми».

У той же час Костянтин Ільченко відзначив ріст самосвідомості жителів регіону. Зокрема шахтарі починають підніматися на боротьбу за свої права в рядах незалежних профспілок.  «Не можна не відзначити тенденцію, що усе більше шахтарів починають зв'язувати свій злидарський спосіб життя з діяльністю політиків. Рейтинг симпатій, серед шахтарів до ПР, так само неухильно падає, як і рейтинги інших політсил. Ця обставина вселяє надію на те, що рано або пізно люди почнуть ставити політикам серйозні запитання».

Яна Осадча Молодогврадієць

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"