Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Вперше на Луганщині громадяни могли впливати на формування виборчих списків

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Ільченко: Єдиний Центр проти безконтрольності місцевої влади та безвідповідальності громадян
2010-08-31 14:13:00

Ільченко: Єдиний Центр проти безконтрольності місцевої влади та безвідповідальності громадян

Голова Луганської обласної організації Єдиного Центру Костянтин Ільченко 19 серпня виступаючи у прямому ефірі телекомпанії ВІД (м.Свердловськ), відповідаючи на питання, про роль громади у наступних місцевих виборів зазначив, що думка нібито рівень нашого життя залежить тільки від Києва, а місцева влада ніяк не впливає на ці процеси, м’яко кажучи не відповідає дійсності. Це така собі казочка для народу, метою якої є перш за все відволікти увагу від місцевої влади, дії якої все частіше носять всі ознаки корупційності.

„Повноваження місцевих голів, депутатів усіх  рівнів   цілком достатньо для реалізації місцевих програм підвищення рівня життя людини та забезпечення гідних соціальних стандартів. Але ж це не робиться і на це є дві причини: перша – у абсолютної більшості випадків влада на місцях представлена аморальними людьми, які працюють не  на інтереси громади, а на інтереси своєї особистої кишені;  друга – небажання народу контролювати владу, тому що більшість людей вважає, що хтось зобов’язаний робити їх життя кращім, хтось зобов’язаний будувати їх особисте щастя. Тому певна частина провини за такий низький рівень життя лежить перш за все на самих громадянах, які відсторонилися від громадсько-політичних процесів і живуть в мріях про щасливе життя, а в цей час ті хто при владі, користуючись безконтрольністю з боку суспільства, грабує людей й паразитує за їх рахунок. Тому єдиний вихід з цієї ситуації лежить у плоскості залучення до виборчого процесу лідерів громадської думки та активних громадян”, – говорить Ільченко.

Виходом з цього соціального тупика Костянтин Ільченко бачить у залученні до місцевої влади представників громадських організацій. „Саме таким шляхом пішла політична партія Єдиний Центр, лідери якої дуже вчасно зрозуміли, що в таких складних політичних, економічних умовах української реальності неможливо вивести державу з системної кризи без передачі влади з рук олігархічних кланів до рук народу. За для реалізації цієї ідеї, у Луганській області розпочалося висування кандидатів у рамках програми «Відкриті списки Єдиного Центру». Партія запрошує до участі в праймеріз всіх активних громадян, що користуються авторитетом у своїй громаді та планують стати кандидатами на місцевих виборах 31 жовтня. Єдиний Центр на сьогодні єдина політична сила в Україні, яка не на словах, а на ділі повернулась обличчям до народу і у своєї роботі використовує не політичну доцільність, а перш за все громадську думку”, - говорить лідер луганських єдиноцентристів.

Як відмітив Костянтин Ільченко, саме за такими політичними партіями, майбутнє України.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"