Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Вперше на Луганщині громадяни могли впливати на формування виборчих списків

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

У Луганській області Єдиний Центр бере шефство над інтернатом
2009-12-24 13:00:00

У Луганській області Єдиний Центр бере шефство над інтернатом

У День Святого Миколи Єдиний Центр заклав традицію - відвідувати тих, хто в цей день найбільше має потребу в сімейному теплі. У рамках акції «Чудо творить Микола» партійці відвідали більше 80 дитячих будинків і спеціалізованих інтернатів у самих віддалених містах і селах країни, які потребують реальної допомоги й щирій підтримки.

Луганська обласна організація Єдиного Центра не залишилася осторонь від всеукраїнської ініціативи. Незважаючи на складні погодні умови єдиноцентристи відвідали Кременський інтернат №3 для дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав. Посланники Святого Миколи приїхали не голіруч  - вони привезли вихованцям інтернату в подарунок телевізор, домашній кінотеатр і набори насолод. Діти радо зустрічали гостей й підготували для них невеликий святковий концерт.

 

«В Україні тисячі дітей що живуть в інтернатах, потребують допомоги й підтримці. Наша акція до Дня Святого Миколи не разовий піар-привід, а частина доброчинної діяльності Єдиного Центра. Луганська обласна організація Єдиного Центра бере шефство над Кременським інтернатом, і буде регулярно допомагати своїм підопічним. Ми навмисно вибрали інтернат, що перебуває саме на периферії, тому що подібні установи, як правило «не розпещені» увагою влада імущих», - розповів керівник секретаріату Луганської обласної організації Єдиного Центру Андрій Блінов.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"