Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Вперше на Луганщині громадяни могли впливати на формування виборчих списків

Персональні дані

Валентина Чудак

Біографія

Чудак Валентина Григорівна народилася 3 листопаду 1961 року у селищі Ленінське міста Свердловська Луганської області. Українка, громадянка України з 1991 року.

З 1969 року по 1979 рік навчалася у середній школі № 8 міста Свердловська Луганської області. Приймала активну участь у громадському житті школи. Була головою ради дружини, комсоргом школи.

З 1979 року по 1984 рік навчалася у Ростовському державному педагогічному інституті за спеціальністю російська мова та література, після закінчення інституту отримала кваліфікацію учителя російської мови та літератури.

З 1985 року по 1994 рік працювала на Свердловському ремонтно – механічному заводі на посаді майстра у токарному цеху, а потім на посаді завідуючого матеріальним складом. Приймала активну участь у громадському житті підприємства, була обрана комсоргом підприємства, заступником голови профспілкового комітету підприємства.

З 1994 року по 2001 рік займалася підприємницькою діяльністю.

З 2001 року по 2003 рік працювала у Свердловській школі соціальної реабілітації на посаді вихователя.

З червня 2005 року по серпень 2008 року працювала керівником виконавчого комітету Свердловської міської організації Партії Народний Союз «Наша Україна».

Член партії Народний Союз «Наша Україна» з 2005 року, делегат установчого з’їзду партії.

З вересня 2008 року працюю керівником Свердловського окружного секретаріату організації Єдиного Центру. Член Єдиного Центру.

Діалогивсі