Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Вперше на Луганщині громадяни могли впливати на формування виборчих списків

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеве самоврядування

Блінов: Погода змінилась, а дії мерії ні
2010-02-15 17:32:00

Блінов: Погода змінилась, а дії мерії ні

На чергу снігопадам прийшла різка відлига й дороги обласного центру знов стали малопридатними для руху транспорту. Керівник секретаріату Луганської обласної організації Єдиного Центру Андрій Блінов констатує неспроможність комунальних служб утримувати належний стан вулиць міста.

„Погода у Луганський області змінилась, а ось проблеми залишились ті самі. Рівень неадекватності дій відповідних комунальних служб Луганська природним викликам (снігопаду, ожеледиці тощо) прикро вражає. Навіть, у центрі міста проїхати майже не можливо, про периферію, зокрема „рідний” для мера Кам’янобродський район навіть не має сенсу говорити. Через те що вулиці дуже неквапно прибирають від снігу, порушується рух транспорту, як наслідок люди не можуть добратись вчасно на роботу, утворюються пробки, відбуваються ДТП. Додайте до цього ще й ожеледицю на пішохідної частині, що веде зростання травматизму. А також власне якість дорог, на яких утворюються справжні ями, а ремонтувати їх ніхто не хоче. Кому це потрібно? Вочевидь, не мешканцям міста!”.

Андрій Блінов зазначає, що взагалі за період керування команди Кравченко, Луганськ отримав сумнівну славу міста катастроф.

„За період керування обласним центром нинішнього командою, Луганськ якщо й потрапляв до загальноукраїнських новин, то здебільшого у зв’язку с техногенними катастрофами – це й вибух у лікарні №7 18 лютого 2010, й жахлива аварія у парку атракціонів 9 травня 2008, де несправна карусель забрала два життя. Вибух кафе „Суп-хауз” у 2007, тоді загинуло п’ятеро людей. Усі ці трагедії відбулись через недбальство чиновників, які зачиняють очі на порушення вимог техніки безпеки. Хочеться покласти край цій сумній статистці та перелічувати наші досягнення, а не катастрофи. А отже на наступних місцевих виборах треба дуже уважно ставитись до кандидатів у мери та обирати справжніх професіоналів”, - зазначає керівник секретаріату Луганської обласної організації Єдиного Центру.
 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"