Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Вперше на Луганщині громадяни могли впливати на формування виборчих списків

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеве самоврядування

Блінов: Політичні заяви замість автобусів
2010-02-03 17:01:00

Блінов: Політичні заяви замість автобусів

Однією з проблем з якими постійно стикаються мешканці Луганська – відсутність великих пасажирських автобусів на вулицях міста. Але проблема відновлення міського автопарку, схоже, не дуже турбує міську владу, - вважає керівник секретаріату Луганської обласної організації Єдиного Центру Андрій Блінов.

„Відсутність міського автопарку, який би зміг забезпечити цивілізований транспортний рух у обласному центрі, є проблемою вже не перший рік. Але нинішню міська владу схоже влаштовує хаос, який створюють на дорозі приватні маршрутки. Деякий час тому, проблему майже вирішило підприємство „Луганськінтерресурс”, яке забезпечувало перевезення пасажирів автобусами „Богдан”. Але закінчилось для підприємства ця справа погано – міська влада не відшкодувала йому кошти за перевезення пільговиків і майже довела перевізника до банкрутства”, - говорить Андрій Блінов.

 

Керівник обласного секретаріату Єдиного Центру вважає, що вирішення транспортної проблеми у місті безпосередньо пов’язано зі зміною міської влади.

 

„Нинішні луганські керівники не дуже переймаються проблемами транспорту, замість того, вони розглядають на сесіях політичні заяви, наприклад, на останній сесії розглядали питання про можливі провокації з боку іноземних спостерігачів. Може це й важливо для політичної сили, яку вони представляють, але навряд чи є головним предметом уваги виборців, інтереси яких буцімто обстоює мер та його команда”, - зазначає Андрій Блінов.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"