Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Ільченко: Стратегія нашої політичної сили, яка спрямована на залучення лідерів громадської думки є дієвою

Вперше на Луганщині громадяни могли впливати на формування виборчих списків

Новинавсі друкуватиДрукувати

Блінов: Через два роки луганська влада визнала правоту єдиноцентристів
2010-04-21 14:09:00

Блінов: Через два роки луганська влада визнала правоту єдиноцентристів

Луганські єдиноцентристи схвально оцінюють заяву нового глави Луганської обласної ради Володимира Пристюка про незадовільність роботи концесіонера „Луганськводи”, яку він оприлюднив під час ефіру на луганському обласному телебаченні. Вже два роки поспіль Луганська обласна організація Єдиного Центру критикувала непрозорий договір про передачу до концесії луганського водного господарства, вимагаючи його скасування.

Ситуацію коментує керівник секретаріату Луганської обласної організації Єдиного Центру Андрій Блінов.

„За ініціативою луганських єдиноцентристів ще 4 серпня 2008 було проведено круглий стіл для суспільного обговорення цього питання. Підсумком круглого столу став ультиматум партійних та громадських організацій Луганщини до керівництва обласної ради, у якому вимагалося скасувати концесійний договір та відмінити рішення про підвищення тарифів на воду. Тодішнє керівництво обласної ради проігнорувало волю громадськості, але сьогодні сам Володимир Пристюк, який у 2008 був головним „адвокатом” концесії визнав що договір концесії був помилкою.

Шкода тільки, що це відбулось через два роки, продовж яких луганчани сплачували за воду за найвищими в Україні тарифами, потерпали від відключень води, через те, що концесіонери заборгували енергетикам, які знеструмлювали водопостачальні насоси. Дорого обходяться луганчанам помилки наших можновладців”, - зазначає Андрій Блінов.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"